تاریخ انتشار: سه شنبه 15 آذر 1401
تعداد بازدید: 937

شهدای نوجوان شاهچراغ در قاب سفر قند

مجموعه مستند سفر قند 2 با روایت جذاب از شهدای دهه هشتاد و نودی شاهچراغ علیه اسلام و با بیان برشی از زندگی شهید آرشام سرایداران از شبکه قرآن و معارف سیما پخش میشود.

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما؛ فصل دوم مجموعه مستند سفر قند، با هدف پاسخ به مجموعه ای از سوال های ذهنی چند نوجوان طراحی شده که توسط یک مربی روحانی در طی یک سفر گروهی به شیراز، دنبال ایجاد مسأله و حل آن است .
اولین مجموعه سفرقند با موضوع «اربعین» در ۱۰ قسمت ۲۵ دقیقه ای تولید و دومین مقصد این گروه مستند ساز نوجوان، سفر به شیراز و تهیه یک مستند برای شهدای حمله تروریستی به حرم مطهر شاهچراغ علیه السلام  و برگزاری بزرگداشت آنها می باشد.
در مستند سفرقند با عنوان «رفیق شهیدم» نوجوان ها به مدرسه شهدای شوش که شهید آرشام سرایداران در آن تحصیل میکرد حضور یافته و اتفاقات پر از احساس و خارق العاده ای را رقم زدند.  همچنین در این مجموعه شاهد اتفاقات جالبی برای آرتین سرایداران خواهید بود که نوجوانان سفر قند سعی  کردند تا با شاد کردن او، کمی از آلام آرتین را با رقم زدن خاطراتی التیام دهند.
خاطر نشان میسازد؛ مستند سفرقند2 کاری از گروه کودک و نوجوان شبکه قرآن و معارف سیما به تهیه کنندگی امین سلمان زاده و کارگردانی علی صالحی است که روز سه شنبه 15 و جمعه 18 آذر از شبکه قرآن و معارف سیما ساعت 16 و 22 پخش خواهد شد.
علاقمندان میتوانند این مجموعه جذاب را از تلوبیون و سایت شبکه قران و معارف سیما به آدرس https://qurantv.ir/safarghand دریافت نمایند.

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها

2024-02-29 20:54:36