تاریخ انتشار: جمعه 9 دی 1401
تعداد بازدید: 236

قرارگاه در قرار گاه دلها برگزار میگردد

نماز جمعه، قراری به رنگ حضور، حضوری که معشوق عاشقان را یک جا میخواهد، یک صدا یک نوا، تا در قرارگاهی زمینی راه آسمان بجویند وحج یک ماهه را یک روزه بپیمایند.

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، برنامه قرارگاه  بیست و یکمین برنامه ی خود را بطور ویژه، در آستانه سومین سالگرد سردار اخلاص و معرفت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی،  تقدیم نگاه پرمهر مخاطبین خویش می کند.

 « نماز جمعه، قراری به رنگ حضور، حضوری که معشوق عاشقان را یک جا میخواهد، یک صدا یک نوا، تا در قرارگاهی زمینی راه آسمان بجویند وحج یک ماهه را یک روزه بپیمایند. »
قرار ما «روز جمعه نهم دیماه»،با حضور مهمان ویژه و کارشناس محترم برنامه سردار ابراهیم جباری فرمانده سابق سپاه حفاظت ولی امر(عج) مشاور فرمانده محترم کل سپاه پاسداران از ساعت ١٠:٣٠صبح از قاب شبکه قرآن و معارف سیما.
از دیگر بخشهای برنامه، مسابقه پیامکی، عکس و فیلم تاریخ نماز جمعه،قاب ناب(مرور خطبه های نماز جمعه دهه شصت)،گزارش مردمی از نماز جمعه، بخش مستند، مهمان فعال پیشکسوت نماز جمعه، ارتباط تلفنی، اجرای زنده گروه سرود، ارتباط با نماز جمعه شهرستانها می باشد.

قرارگاه کاری از گروه علوم قرآنی شبکه قرآن ومعارف سیما با اجرای مهدی صفری و به تهیه کنندگی میثم آقا بیگی پیشکش نگاه پر مهر شما.

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها

2024-04-15 09:04:16