تاریخ انتشار: دوشنبه 12 دی 1401
تعداد بازدید: 366

ویژه برنامه های  سومین سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی

معرفی ویژه برنامه های شبکه قرآن و معارف سیما در سومین سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما ویژه برنامه های  سومین سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی تقدیم می گردد:
  1- برنامه محفل انس با قرآن کریم بصورت زنده روز دوشنبه دوازدهم دیماه از مشهد مقدس با اجرای مجید یراق بافان به مدت 60 دقیقه از ساعت 18 الی 19 از گروه جلسات و مسابقات شبکه قرآن و معارف سیما و به تهیه کنندگی سید محمدصفدری.
2- همچنین تکرار برنامه قرارگاه که در روز جمعه نهم دیماه ویژه برنامه ای  خاص به مناسبت سالگرد شهید سردار سلیمانی  و با مهمان ویژه سردار ابراهیم جباری پخش گردید در تاریخ  دوشنبه دوازدهم دیماه ، در ساعت 21:00 مجدد بازپخش می گردد.
3- برنامه محفل انس با قرآن محور مقاومت،  در حسینیه بیت زهرا سلام الله علیها و گلزارشهدا در شهر کرمان سه شنبه مورخ سیزدهم دیماه پخش خواهد شد. این برنامه  کاری است از گروه جلسات و مسابقات شبکه قرآن و معارف سیما وبه تهیه کنندگی امید ولی زاده.
همچنین  پخش زنده  برنامه  محفل انس با قران محور مقاومت از کشورهای سوریه ، لبنان ، عراق و غیره از ساعت 18:00 الی 19:00 پیشکش نگاه گرم  شما می باشد.

4- ویژه برنامه تخصصی  شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی از برنامه عصر نادر در روز سه شنبه برابر سیزدهم دیماه سالروز شهادت شهید سلیمانی بطور زنده و مستقیم از محل شهادت ایشان در فرودگاه بغداد با دعوت مهمانان ویژه و همرزمان ایشان در ساعت 21 پخش می گردد. این برنامه کاری است از گروه اطلاع رسانی شبکه قرآن و معارف سیما با اجرای  حسن شمشادی و به تهیه کنندگی فرزاد صابر پیشکش نگاه سبز شما.

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها

2023-02-04 16:24:16