تاریخ انتشار: پنج شنبه 4 اسفند 1401
تعداد بازدید: 573

ویژه برنامه های اعیاد شعبانیه شبکه قرآن و معارف سیما

در اعیاد شعبانیه برنامه های یاکاشف الکرب، تقرب، قرارگاه و منم بچه مسلمان تولید و پخش خواهند شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما؛ برنامه یا کاشف الکرب به مدت سه شب متوالی، هم زمان با شب میلاد امام حسین(ع)  از ساعت ۲۲:۰۰ به صورت زنده از کربلای معلی پخش خواهد شد.

ارتباط تلفنی با مهمان برنامه حجت الاسلام و المسلمین محمد هادی هدایت ، خوانش نامه ها و پیامک های مخاطبین و پخش تلفن های مخاطبین و دل گویه های عاشقان آستان اباعبدالله از بخش های این برنامه است.
این برنامه دارای وله و مدیحه سرایی در فواصل برنامه نیز هست. اجرای این برنامه‌ بر عهده هادی صلح جو و به تهیه کنندگی محمد زمانی است.یا کاشف الکرب را از شبکه قرآن و معارف سیما  از پنج شنبه شب تا شنبه شب بصورت زنده از کربلای معلی دنبال کنید.این برنامه کاری است از گروه علوم قرآنی شبکه قرآن و معارف سیما.

برنامه تقرب ویژه اعیاد شعبانیه با آیتم های جذاب و متنوع به ارائه برنامه با موضوعات مناجات شعبانیه، زیارت امام حسین (ع)و امام سجاد (ع)، وله های مربوط به ماه شعبان و کلام بزرگان می پردازد.مهمانان برنامه آقای محمدکاظم دانایی مداح اهل بیت و غلامرضا نجاتی جانباز دفاع مقدس می باشند.اجرای این برنامه بر عهده آقای علیرضا قوامی و خانم درویشی و  به تهیه کنندگی مهدی شکوهی می باشد.
 تقرب کاری است از گروه تلاوت و نغمات دینی از شبکه قرآن و معارف سیما. تقرب را از شبکه قرآن و معارف سیما هر شب قبل از اذان مغرب دنبال کنید.

برنامه قرارگاه چهارشنبه مصادف با اول شعبان ساعت ۲۱ از انتن شبکه قران و معارف سیما پخش خواهد شد .در این برنامه علاوه بر پخش میان برنامه های مناسبتی ، مداح اهل بیت (ع) ، حسن شاهرخ به مولودی خوانی در وصف امام حسین(ع) خواهد پرداخت.این برنامه کاری است از گروه علوم قرآنی شبکه قرآن و معارف سیما به تهیه کنندگی میثم آقابیگی، اجرای مهدی صفری و نیکدخت شکیبایی است. تکرار این برنامه جمعه ۵ اسفند مصادف با سوم شعبان سالروز ولادت سالارشهیدان ساعت ۱۰:۳۰ است.

مناجات شعبانیه از اول ماه مبارک شعبان تا 15 ماه هر شب به صورت زنده از ساعت 23 تا 23:30 از حرم مطهر امام رضا(ع) و از 16 ماه شعبان تا پایان آن درهمان ساعت از مسجد مقدس جمکران پخش خواهد شد، تهیه کننده برنامه حرم مطهر امام رضا(ع) محمد صفدری است.
همچنین دعای کمیل پنجشنبه 4 اسفند همزمان با شب میلاد امام حسین(ع) به صورت زنده از کربلای معلی ساعت 19:30پخش خواهد شد مجموع این فعالیت ها  کاری است از گروه جلسات و مسابقات شبکه قرآن و معارف سیما .

 برنامه منم بچه مسلمان در  روز میلاد امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف  مهمان خانه های گرم تمامی مخاطبین خاص خویش است.
این برنامه کاری است از گروه کودک و نوجوان شبکه قرآن و معارف سیما و به تهیه کنندگی آقای عطار.کودکان و نونهالان عزیز می توانند  این ویژه برنامه را مانند  روال تمامی مناسبات دینی ، فرهنگی و مذهبی  از شبکه قرآن ومعارف  سیما دنبال کنند.

 

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها

2023-11-29 01:28:48