تاریخ انتشار: دوشنبه 24 اردیبهشت 1403
تعداد بازدید: 26

روایتی از انس رهبر معظم انقلاب با کتاب و اهالی فرهنگ در قاب شبکه قرآن و معارف سیما

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، همزمان با برگزاری سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران مستند «غیر رسمی» با عنوان «از این طرف که منم» با گذری به موضوع اهتمام رهبر معظم انقلاب به کتاب و کتابخوانی، بر روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما می رود.

این مستند با روایتی از انس رهبر انقلاب با کتاب و اهالی فرهنگ دوشنبه شب (۲۴ اردیبهشت) ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه قرآن و معارف سیما پخش می شود.
قسمت‌های یک تا پنج مستند «غیر رسمی» مربوط به جلسات پنجشنبه‌ای رهبر انقلاب با گروه‌های مختلف خبرگان جامعه بود.
قسمت ششم این مستند به روایت نسبت رهبر انقلاب و کتاب پرداخته که روایتی مفصل، پرجزئیات و دارای ماجراهای مختلف است، به طوریکه مخاطب احساس می‌کند همراه با مقام معظم رهبری در راهروهای نمایشگاه کتاب قدم می‌زند یا در جلسات غیررسمی و صمیمانه‌ای که با شاعران و نویسندگان دارند، روی زمین نشسته، به حرف‌هایشان گوش می‌سپارد و با شوخی‌هایشان می‌خندد.
همچنین بخشی از مستند به پخش تصاویری از حضور مقام معظم رهبری در ادوار مختلف نمایشگاه‌های کتاب می‌گذرد و بخشی دیگر هم مصاحبه با وزرای ارشاد و مسئولان فرهنگی وقت است.
از میان شاعران و نویسندگانی که در این مستند با آنها گفت‌وگو شده است، می‌توان به نام هایی چون اسماعیل امینی، ناصر فیض، راضیه تجار، مرتضی سرهنگی و محمدرضا سرشار اشاره کرد.

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها

2024-05-22 05:11:01