تاریخ انتشار: دوشنبه 2 اردیبهشت 1398
تعداد بازدید: 3466

ثبت رکوردی بی‌سابقه در ختم جمعی صلوات توسط مخاطبان تلویزیون

همزمان با ولادت باسعادت حضرت مهدی موعود (عج)، مخاطبان تلویزیون با ثبت بیش از 280 میلیون صلوات بزرگترین ختم جمعی صلوات را رقم زدند.

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، همزمان با ایام ولادت با سعادت حضرت ولی‌عصر (عج)، مخاطبان تلویزیون با اهدای میلیون‌ها صلوات به نیت سلامتی و تعجیل در ظهور آن حضرت با ثبت رکوردی بی‌سابقه، بزرگترین ختم جمعی صلوات را خلق کردند.

بر این اساس، با پایان این پویش در شام ولادت امام زمان (عج) و در طول ۵ روز برگزاری این طرح، بیش از یکصد هزار کاربر و مخاطب تلویزیون بیش از 280 میلیون صلوات را در سامانه آنلاین این پویش ثبت کرده و با ختم صلوات‌ها عضو این پویش شدند.

از دیگر نکات قابل توجه این پویش ارسال و ثبت هزاران نظر از سوی مخاطبان به پایگاه اطلاع‌رسانی شبکه قرآن و معارف سیما بود که بیشترین نظرها درخواست ادامه این طرح و اجرای آن در مناسبت‌های مختلف بوده است.

این طرح تحت عنوان «پویش میلیونی ختم جمعی صلوات» از دهم شعبان با طراحی سامانه‌ای آنلاین ویژه این طرح در پایگاه اطلاع‌رسانی شبکه قرآن و معارف سیما صورت گرفت که با استقبال بی‌نظیر و مشارکت گسترده مخاطبان تلویزیون همراه بود.

ورود به سامانه آنلاین ختم صلوات

دسته بندی :

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
نمایش سایر نظرات
300004444
qtv@irib.ir
021-27868000

نظرسنجی