تاریخ انتشار: جمعه 10 خرداد 1398
تعداد بازدید: 99

گسترش عدالت اجتماعی؛ یکی از آثار و برکات وقف

در بیست و چهارمین شب ماه مبارک رمضان، جنگ شبانگاهی «عطر رمضان» با حضور مهمانان ویژه و خیل عظیم مردم شهرری به روی آنتن تلویزیون رفت.

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، جنگ شبانگاهی «عطر رمضان» شب‌های ماه مبارک رمضان با حضور خادمین قرآن و چهره‌های برتر و ممتاز قرآن کشور از امامزاده ابوالحسن (ع) به روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما می‌رود.

حجت السلام و المسلمین عادل معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه اوقاف مهمان برنامه عطر رمضان بود و درباره وقف گفت: یکی از آثار وبرکات وقف گسترش عدالت اجتماعی است، خداوند به افرادی شرایط اقتصادی خوبی داده است و آنها انفاق می‌کنند و این در مسیر گسترش حق است.

وی ادامه داد: امیدواریم اختلاف طبقاتی در جامعه کم شود و افرادی که از نظر مالی شرایط خوبی دارند و می توانند به شکرانه این نعمت کارهای خیرخواهانه انجام دهند. چون موضوع وقف در مسیر گسترش عدالت اجتماعی است و برای رفع نیاز جامعه و هموطن خلوص نیت در وقف بسیار اهمیت دارد.

وی عنوان کرد: حدود دو هزار امامزاده در سطح کشور برنامه های مختلف برای ماه مبارک رمضان برای زائران تدارک دیده اند.

در بخش پایانی کشاورز شاعر آئینی در برنامه حضور پیدا کرد و پیرامون روز جهانی قدس چند بیتی خواند.

جنگ شبانگاهی «عطر رمضان» با تهیه کنندگی و اجرای مهدی آقابیگی در ایام ماه مبارک رمضان هر شب از ساعت ۲۲ به صورت زنده از امامزاده ابوالحسن (ع) شهرری تقدیم مخاطبان شبکه قرآن و معارف سیما می شود.‌

دسته بندی :

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
نمایش سایر نظرات
300004444
qtv@irib.ir
021-27868000

نظرسنجی