تاریخ انتشار: یک شنبه 12 خرداد 1398
تعداد بازدید: 71

ویژه برنامه‌های شبکه قرآن سیما در ۱۴ و ۱۵ خرداد و عید سعید فطر

روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما ویژه برنامه‌های این شبکه را در ۱۴ و ۱۵ خرداد و همچنین عید سعید فطر اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، همزمان با ایام بزرگداشت رحلت حضرت امام خمینی (ره)، قیام خونین ۱۵ خرداد و همچنین عید سعید فطر، شبکه قرآن و معارف سیما ویژه برنامه‌هایی را با محوریت این ایام و در قالب‌های مختلف به روی آنتن می‌برد.

بر این اساس، ویژه برنامه «سال سی» با محوریت نگاهی به ۳۰ سال رهبری حکیمانه، ۳۰ سال رهبری مخلصانه و ۳۰ سال رهبری مقتدرانه مقام معظم رهبری در روزهای ۱۵ و ۱۶ خرداد از ساعت ۱۰ صبح به صورت زنده به روی آنتن خواهد رفت.

اسدالله بادامچیان، آیت الله سجادی، دکتر صفار هرندی و دکتر سید محمد حسینی مهمانان این ۲ برنامه هستند که پیرامون موضوعات مطرح شده به بحث و گفتگو خواهند پرداخت. ضمن اینکه سید مرتضی جوادی اجرای "سال سی" را برعهده خواهد داشت.

ویژه برنامه رمضانی و سحرگاهی «خلوت انس» نیز در شب رحلت امام خمینی (ره) با کارشناسی حجج اسلام والمسلمین حسین انصاریان و حسن منفرد و اجرای سید کمال هاشم زاده از ساعت ۲:۳۰ بامداد ۱۳ خرداد از شبکه قرآن و معارف سیما پخش خواهد شد.

همچنین برنامه نهایی «خلوت انس» در چهاردهم خرداد و در شب عید سعید فطر با حضور غلامرضا سازگار و دیگر مادحین اهل بیت (ع) به روی آنتن می‌رود.

«ماه بهشت» عنوان ویژه برنامه زنده لحظات افطار شبکه قرآن و معارف سیما در ماه رمضان بود که این برنامه نیز در روز رحلت امام خمینی (ره) و ایام عید فطر از ۱۴ تا ۱۷ خرداد به صورت ویژه از ساعت ۱۹ و با اجرای سید وحید مرتضوی پخش می‌شود.

جنگ شبانگاهی «عطر رمضان» نیز شب‌های ۱۵ تا ۱۷ خرداد از امامزاده جعفر (ع) پیشوای ورامین و با اجرای مهدی آقابیگی و با حضور کارشناسان صاحب نام به موضوعات این ایام خواهد پرداخت.

پخش زنده و مستقیم مراسم عید سعید فطر به امامت حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب و خطبه های این نماز از دیگر برنامه هایی می باشد که در صبح روز عید با اجرای سید کمال هاشم زاده تقدیم مخاطبان خواهد شد.

پخش ویژه برنامه زنده «نگاه خورشید» ازحرم مطهر رضوی در شب و روز عید سعید فطر از ساعت 21 از دیگر تدارکات این شبکه در ایام عید می باشد.

بررسی اندیشه های فکری امام خمینی (ره) با کارشناسی حجت الاسلام لک زایی تحت عنوان «مکتب امام خمینی (ره)» در روز 14 خرداد و از ساعت 18:30 در شبکه قرآن و معارف سیما پخش خواهد شد.

سریال «صنوبر» به کارگردانی مجتبی زارعی که دوران نوجوانی حضرت امام خمینی (ره) را به تصویر می کشد، از 11 الی 15 خرداد در ساعت 23 تقدیم علاقه مندان به مجموعه های نمایشی می شود.

بیان خاطرات امام خمینی (ره) توسط آیت الله یزدی با عنوان مستند «سعادتمندان» 13 و 14 خرداد در ساعت 10:15 و سخنرانی آیت الله جوادی آملی با محوریت واقعه 15 خرداد در ساعت 14:45 این روز به روی آنتن این شبکه می رود.

پخش مستند «سی سال» با موضوع و محوریت بیانیه گام دوم انقلاب و بازدید تعدادی از جوانان به همراه دکتر اسدالله بادامچیان از بیت حضرت امام (ره) و مدرسه فیضیه و همچنین بیان خاطرات و وقایع انقلاب، روز 15 خرداد و از ساعت 18:30 از دیگر تدارکات این شبکه در این ایام است.

انیمیشن «پا به پای آفتاب»، مستند «عیسای خمینی (ره)»، پخش یک قسمت از مجموعه «روح الله» و همچنین ویژه برنامه های کودک و نوجوان با عنوان «نوگلان قرآنی» و «نوگلان در رمضان» از دیگر تدارکات شبکه قرآن و معارف سیما در این ایام می باشد.

دسته بندی :

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
نمایش سایر نظرات
300004444
qtv@irib.ir
021-27868000

نظرسنجی