تاریخ انتشار: یک شنبه 9 تیر 1398
تعداد بازدید: 3994

آغاز طرح تابستانی «انس با قرآن کریم 1453» در رسانه ملی

همزمان با فرارسیدن فصل تابستان، ویژه برنامه تلویزیونی «انس با قرآن کریم 1453» در شبکه های مختلف رادیو و تلویزیون کلید خورد.

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، طرح های بزرگ قرآنی رسانه ملی که با محوریت حفظ قرآن کریم طی سال های گذشته و با همت شبکه قرآن و معارف سیما برگزار گردیده است، سیزدهمین این طرح ها با عنوان «انس با قرآن کریم 1453» به روی آنتن این شبکه و دیگر شبکه های رادیویی و تلویزیونی می رود.

بر این اساس، این برنامه روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 18 تا 19 در 2 بخش آقایان و بانوان با اجرای احمد شفازاده و الهام غفاری و همچنین کارشناسی محمد مهدی بحرالعلوم در بخش برادران و ماندگارمهر و مسلمی در بخش خواهران به روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما خواهد رفت.

طرح درس روزانه حفظ سوره های جزء سی قرآن کریم، مسابقه روزانه با محوریت آیات جزء سی، آموزش مفاهیم و تجوید قرائت توسط اساتید بهشتی و موسوی بلده و نیز وله های مرتبط با این انس با قرآن کریم از بخش های درنظر گرفته شده برای «1453» می باشد.

«انس با قرآن کریم 1453» با تهیه کنندگی امید ولی زاده کاری از شبکه قرآن و معارف سیما است که برای فصل تابستان برای مخاطبان تلویزیون در نظر گرفته شده است.

یادآور می شود، شبکه های مختلف صدا و سیما از جمله: رادیو قرآن و شبکه های یک، دو، سه، چهار، پنج، آموزش، مستند، کودک، افق و ... از جمله همراهان شبکه قرآن و معارف سیما در این طرح تابستانی می باشند.

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها

300004444
qtv@irib.ir
021-27868000

نظرسنجی