تاریخ انتشار: یک شنبه 31 شهریور 1398
تعداد بازدید: 273

گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شبکه قرآن و معارف سیما

همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، شبکه قرآن و معارف سیما ویژه برنامه هایی را به همین مناسبت به روی آنتن خواهد برد.

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، تلاوت قاریان ممتاز قرآن کریم در مناطق جنگی از جمله برنامه های این شبکه می باشد که در طول این ایام همه روزه در 2 بخش و در ساعت های 7 صبح و 17 تقدیم مخاطبان خواهد شد.

«سوره های سرخ» عنوان دیگر برنامه شبکه قرآن و معارف سیما در هفته دفاع مقدس می باشد که با محوریت معرفی شهدای قرآنی دفاع مقدس و مدافعان حرم هر روز حوالی ساعت 17:15 به روی آنتن این شبکه می رود.

تصاویری ناب از عملیات غرورآفرین والفجر 8 در دوران جنگ تحمیلی تحت عنوان «گنجینه آسمانی» در 9 قسمت همه روزه حوالی ساعت 8 در این ایام پخش می شود.

مستند «آخرین روزهای زمستان» که داستان زندگی سردار شهید غلامحسین افشردی (حسن باقری) را به تصویر می کشد از دیگر تدارکات شبکه قرآن و معارف سیما در این ایام است که هرشب ساعت 23:15 تقدیم علاقه مندان این نوع برنامه ها خواهد شد.

بیانات مقام معظم رهبری درباره دفاع مقدس و جنگ تحمیلی با عنوان «گنج جنگ» نیز در این ایام و در فواصل مختلف در کنداکتور پخش قرار گرفته است.

همچنین گزارش هایی از برنامه ها و مراسم های گرامیداشت هفته دفاع مقدس در سراسر کشور در برنامه «روزنه» و نیز گفتگو با فرماندهان روحانی دفاع مقدس با موضوع ایستادگی از منظر قرآن در مستند «آسمانی ها» در ساعت 14 به روی آنتن می رود.

همچنین «قرآن در دفاع مقدس» با موضوع گفتگو با اساتید و پیشکسوتان جامعه قرآنی هر روز ساعت 8:45 و «گنجینه عظیم» با به تصویر کشیدن خاطرات رزمندگان، عزاداری ها و حال و هوای جبهه ها در ایام محرم هر روز ساعت 14:45 از دیگر تدارکات شبکه قرآن و معارف سیما در این ایام می باشد.

دسته بندی :

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
نمایش سایر نظرات
300004444
qtv@irib.ir
021-27868000

نظرسنجی