تاریخ انتشار: پنج شنبه 18 مهر 1398
تعداد بازدید: 1198

ایام اربعین همراه با شبکه قرآن و معارف سیما

ویژه برنامه های شبکه قرآن و معارف سیما در ایام اربعین سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، «کنار قدم های جابر» عنوان ویژه برنامه شبکه قرآن و معارف سیما در این ایام می باشد که از امشب پنجشنبه 18 مهرماه در ساعت 21 به صورت زنده و مستقیم هرشب از کربلای معلی به روی آنتن این شبکه خواهد رفت.

این برنامه با حضور کارشناسان مطرح معارفی به موضوع فضیلت زیارت اربعین و همچنین مهدویت و اربعین خواهد پرداخت. ضمن آن که شعرخوانی شعرای آیینی، مدیحه سرایی مادحین اهل بیت (ع) و کتاب خوانی از دیگر بخش های «کنار قدم های جابر» به شمار می آید.

«نغمه عشاق» عنوان دیگر برنامه زنده این شبکه در ایام اربعین است که به معرفی هیات مذهبی سراسر کشور و موکب های حسینی و نیز پخش نغمات عاشورایی به درخواست مخاطبان می پردازد.

این برنامه نیز از امشب پنجشنبه 18 مهرماه با اجرای هادی ربیعی هرشب در ساعت 22 تقدیم مخاطبان قرآنی و معارفی تلویزیون خواهد شد.

علاقه مندان به سخنرانی های مذهبی می توانند هر روز از ساعت 13:30، به تماشای سخنرانی های مرحوم آیت الله آقا مجتبی تهرانی (ره) با موضوع عزت و ذلت در نهضت حسینی بنشینند.

گفتگو با شیعیان خارجی، موکب داران و خادمین زوار امام حسین (ع) و معرفی فعالیت های قرآنی و فردی آنها در «مستندهای اربعین» به تصویر کشیده خواهد شد که دوستداران این نوع برنامه ها می توانند همه روزه در سه نوبت و در ساعت های 10:15، 14 و 16:45 این مستندها را تماشا کنند.

ارتباط زنده با موکب های مستقر در مسیر پیاده روی نجف تا کربلا و همچنین پخش کلیپ های اربعینی از دیگر تدارکات این شبکه در ایام اربعین می باشد که در فواصل مختلف پخش تقدیم مخاطبان خواهد شد.

دسته بندی :

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
نمایش سایر نظرات
300004444
qtv@irib.ir
021-27868000

نظرسنجی