تاریخ انتشار: یک شنبه 21 مهر 1398
تعداد بازدید: 5796
مدیر شبکه قرآن و معارف سیما خبر داد؛

رونمایی از سامانه آنلاین ختم قرآن، هم‌زمان با پویش مردمی باقرآن باحسین

جواد شیخ اکبری با بیان اینکه پویش مردمی باقرآن باحسین در ایام اربعین برگزار خواهد شد، از رونمایی سامانه آنلاین ختم قرآن کریم خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، جواد شیخ‌اکبری مدیر شبکه قرآن و معارف سیما با اشاره به برگزاری پویش مردمی قرائت قرآن توسط زائران اربعین به تاسی از حضرت سیدالشهدا (علیه السلام) و یاران باوفایش، گفت: پویش باقرآن باحسین برای نخستین بار در شب عاشورا و در مساجد، حسینیه‌ها و هیات مذهبی کل کشور برگزار شد که با استقبال دوستداران قرآن و اهل بیت (علیه السلام) همراه بود.

وی اظهار داشت: این پویش که توسط شبکه قرآن و معارف سیما و باهدف انس بیشتر مردم با قرآن کریم راه‌اندازی شده است، در ایام اربعین حسینی نیز به کار خود ادامه خواهد داد و زائران حرم‌های نجف و کربلا می‌توانند با اشتراک‌گذاری عکس‌ها و ویدیوهای خود در فضاهای مختلف مجازی با محوریت قرائت قرآن توسط زائران، محافل قرآن و موضوعات مرتبط و با درج هشتگ #باقرآن_باحسین ، در این پویش معنوی شرکت کنند.

همچنین مدیر شبکه قرآن و معارف سیما از طراحی سامانه آنلاین ختم قرآن در پایگاه اطلاع‌رسانی این شبکه خبر داد و عنوان کرد، در راستای پویش باقرآن باحسین، سامانه‌ای آنلاین برای مشارکت مخاطبان و کاربران اینترنت در طرح ختم قرآن کریم رونمایی شده است که هم اکنون در دسترس عموم مردم قرار دارد.

شیخ اکبری گفت: علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی شبکه قرآن و معارف سیما به نشانی www.qurantv.ir و ثبت مشخصات و تعداد صفحات مورد نظر خود برای قرائت، در طرح‌های ختم قرآن کریم این شبکه سهیم باشند.

دسته بندی :

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
نمایش سایر نظرات
300004444
qtv@irib.ir
021-27868000

نظرسنجی