تاریخ انتشار: دوشنبه 22 مهر 1398
تعداد بازدید: 1899

مسابقه بزرگ استعدادیابی مداحی به روی آنتن می رود + تیزر

مسابقه تلویزیونی «نغمه عشاق» با محوریت کشف استعدادهای مداحی از امروز دوشنبه 22 مهرماه به روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما می رود.

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، مسابقه تلویزیونی «نغمه عشاق» که برای اولین بار و با هدف کشف و تشویق استعدادهای مدح و مرثیه ائمه معصومین علیهم السلام در تلویزیون تهیه و تولید شده است، از امروز دوشنبه 22 مهرماه به روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما می رود.

این مسابقه که برای رده سنی نوجوانان و جوانان درنظر گرفته شده است، با حضور 400 شرکت کننده برگزار خواهد شد که در اولین دوره از این رقابت ها، متسابقین در سه مقطع دبستانی، متوسطه اول و متوسطه دوم به رقابت خواهند پرداخت.

پخش تصاویری از مرحله ابتدایی مسابقه، پشت صحنه آماده شدن نوجوانان برای این رقابت معنوی و همچنین گفتگو محمد علی آوینی با شرکت کنندگان از بخش های جذاب مسابقه بزرگ تلویزیونی «نغمه عشاق» به شمار می رود.

مسابقه بزرگ استعدادیابی مداحی «نغمه عشاق» به تهیه کنندگی حسن صدخسروی کاری از گروه اطلاع رسانی شبکه قرآن و معارف سیما با همکاری فرهنگسرای اندیشه می باشد که قرار است از امشب دوشنبه ۲۲ مهرماه تا پایان ماه صفر هرشب ساعت 19:30 با اجرای هادی ربیعی تقدیم علاقه مندان شود.

دسته بندی :

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
نمایش سایر نظرات
300004444
qtv@irib.ir
021-27868000

نظرسنجی