تاریخ انتشار: سه شنبه 20 شهریور 1397
تعداد بازدید: 746

پخش گنجینه‌ای از نواهای ماندگار عاشورایی در «نغمه عشاق»

ویژه ‌برنامه «نغمه عشاق» با محوریت پخش نغمه های ماندگار و نواهای عاشورایی در ایام محرم به روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما می‌رود.

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، همزمان با فرارسیدن ایام عزاداری حضرت سیدالشهدا (ع) و یاران باوفایش، ویژه‌ برنامه «نغمه عشاق» با موضوع پخش نغمه های ماندگار و نواهای عاشورایی به درخواست مخاطبان، در ایام دهه اول محرم الحرام به روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما می‌رود.

در این برنامه ضمن اینکه هر شب یکی از ذاکران صاحب سبک و پیشکسوت اهل بیت (ع) از سراسر میهن اسلامی در برنامه حضور خواهند داشت، از مداحان نوجوان و جوان نیز دعوت می شود و آثار ایشان نیز به نمایش در می آید.

همچنین پخش مداحی های قدیمی با قدمت بیش از دو دهه که در حضور رهبر معظم انقلاب اجرا شده است از دیگر بخش های در نظر گرفته شده برای این برنامه می باشد.

علاقه مندان می توانند درخواست های خود را جهت پخش مداحی های مورد نظر به سامانه پیامکی 30000715 ارسال کنند.

«نغمه عشاق» با اجرای محمد رحمان نظام اسلامی و تهیه‌کنندگی محسن رنگینی کاری از گروه جلسات و مسابقات شبکه قرآن و معارف سیما است که از روز جمعه 23 شهریور مصادف با چهارم محرم در ساعت 18 به روی آنتن این شبکه خواهد رفت و در ساعت 24 همان روز بازپخش می شود.

دسته بندی :

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
نمایش سایر نظرات
300004444
qtv@irib.ir
021-27868000

نظرسنجی