حدیث روز
حضرت محمد (ص): یک نماز جماعت بهتر از چهل سال نماز فرادا در خانه است

اخبار

نکوداشت یاد و نام شهدای خدمت در شبکه قرآن ومعارف سیما

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن ومعارف سیما، پس از شهادت «سیدابراهیم رئیسی» رئیس  و هیات همراه در سانحه سقوط بالگرد شبکه قرآن و معارف سیما با پخش مستندهایی یاد شهیدان خدمت را گرامی می دارد.

ویژه برنامه های شبکه قرآن ومعارف سیما در سالروز شهادت امام محمدتقی (ع)

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن ومعارف سیما، همزمان با سالروز شهادت امام محمدتقی (ع) شبکه قرآن ومعارف سیما با پخش ویژه برنامه های معارفی ومذهبی همراه با شیعیان به سوگواری می پردازد.

نگاهی به زندگی و مبارزات «میرزاکوچک‌خان جنگلی» در شبکه قرآن ومعارف سیما

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن ومعارف سیما، در سالروز قیام میرزا کوچک خان جنگلی، مستند تاریخی «بی پایان» با نگاهی به زندگی و مبارزات وی از شبکه قرآن ومعارف سیما پخش می شود.

همراه با برنامه گفت وگو محور «بینا» با موضوع تبیین و ترویج نگاه اسلامی در برگزاری انتخابات

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن ومعارف سیما، همزمان با آغاز روند برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، شبکه قرآن ومعارف سیما با پخش برنامه گفت وگو محور «بینا» با موضوع «مردم سالاری دینی و انتخاب حکیمانه» همراه با رای دهندگان برای انتخاب فرد اصلح خواهد بود.

نگاهی متفاوت به رویکردها و اهداف نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در ویژه برنامه «آرمان»

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن ومعارف سیما، در آستانه برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، برنامه گفت وگو محور «آرمان» با حضور کارشناسان مختلف به تبیین و بررسی دیدگاههای کاندیداها در خصوص موضوعات فرهنگی و معارفی می پردازد.

همراه با مستندهای شبکه قرآن ومعارف سیما در ایام رحلت امام خمینی (ره) و قیام 15 خرداد

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن ومعارف سیما، همزمان با فرارسیدن ایام رحلت حضرت امام خمینی (ره) و قیام 15 خرداد 1342، شبکه قرآن ومعارف سیما با پخش مستندهای مختلف مهمان خانه بینندگان خواهد بود.

پخش برنامه ذکر حکیم در باب شرح و تفسیر سوره آل عمران از شبکه قرآن و معارف سیما

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین عابدینی در خصوص شرح و تفسیر سوره آل عمران بر روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما می رود.برنامه ذکر حکیم هر روز ساعت ۱۸ عصر و ۲۳:۳۰ شب برای علاقمندان پخش می شود.

پخش دروس اخلاق و احکام آیت الله مجتهدی تهرانی از شبکه قرآن و معارف سیما

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، سخنرانی های آیت الله مجتهدی تهرانی بر سه محور احکام، اخلاق و حدیث برای بینندگان پخش می شود.این برنامه در باب سخنرانی مذهبی هر روز ساعت ۱۲:۳۰ ظهر بر روی آنتن شبکه قرآن ومعارف سیما می رود.

نگاهی به تلاش های شهید آیت الله رئیسی در دوره خدمت در قاب شبکه قرآن ومعارف سیما

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، در پی شهادت آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری فقید، شبکه قرآن و معارف سیما با پخش مستندهای مختلف یاد آن شهید خدمت را گرامی می دارد.

نگاهی دوباره به ابعاد مختلف شخصیت رئیس جمهور شهید در برنامه آرمان

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، در پی شهادت آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری فقید، برنامه گفت وگو محور آرمان نگاهی متفاوت به ابعاد مختلف شخصیت ایشان خواهد داشت.

>> > 1 2 3 4 5  ... < <<