تاریخ انتشار: شنبه 3 آبان 1399
تعداد بازدید: 327

رونمایی از هویت بصری جدید شبکه قرآن همزمان با روز نهم‌ربیع الاول

گرافیک جدید شبکه قرآن و معارف سیما به مناسبت سالروز آغاز امامت حضرت بقیه الله الاعظم روحی فداه در روز دوشنبه ۵ آبان رونمایی می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، مدیر این شبکه از رونمایی گرافیک جدید شبکه قرآن و‌ معارف سیما در روز دوشنبه ۵ آبان مصادف با ۹ ربیع الاول خبر داد و گفت: به میمنت این روز فرخنده ساعت ۱۰:۳۰ روز دوشنبه پنجم آبان، لوگو و گرافیک شبکه تغییرات جدّی خواهد داشت.

جواد شیخ اکبری در مورد گرافیک جدید شبکه قرآن افزود: ماهیت لوگوی شبکه دست نخورده و صرفاً توسط کارشناسان گرافیک اصلاحاتی در آن صورت گرفته و همچنین با انتخاب پالت رنگ های معنوی، گرافیک شبکه نیز متناسب با فصل های سال و مناسبت های ملّی مذهبی آماده شده است.
وی از همراهی بینندگان شبکه قرآن تقدیر کرد و‌ گفت: در یکسال گذشته با توجه به اتفاقاتی که در کشور رخ داد برنامه ها و کنداکتور شبکه تغییر کرد و متناسب با آن و با همّت و تلاش شبانه روزی همکاران این شبکه توانستیم نظر مخاطبان را جلب کنیم .
گفتنی است بسته گرافیکی جدید شبکه قرآن و‌ معارف سیما با مضامین قرآنی و المان ها و رنگ های اسلامی طراحی شده و‌شامل میان برنامه، اعلام برنامه ها، بسته های زیرنویس و اوقات اذان گاهی عتبات عالیات با طرحی متفاوت و جذاب است.

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها

300004444
qtv@irib.ir
021-27868000

نظرسنجی