تاریخ انتشار: شنبه 16 اسفند 1399
تعداد بازدید: 69
در دیدار رییس دانشگاه علوم و معارف قرآن با مدیر شبکه قرآن و معارف سیما مطرح شد؛

تفاهم نامه رسانه ای با محور "قرآن، کتاب زندگی"

رییس دانشگاه علوم و معارف قرآن و مدیر شبکه قرآن در دیداری مشترک، پیرامون تفاهم نامه رسانه‌ای با محور «قرآن، کتاب زندگی» گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، رییس دانشگاه علوم و معارف قرآن پیرامون موضوعات تخصصی رشته علوم و معارف قرآنی و همکاری با شبکه قرآن و تفاهم نامه رسانه‌ای با محور «قران، کتاب زندگی» با مدیر شبکه دیدار و گفتگو کرد.

حجت الاسلام و المسلمین نقیب در این دیدار بر همکاری با شبکه قرآن در راستای پرداختن به پژوهش‌های انجام شده در حوزه علوم و معارف قرآن کریم تاکید کرد.

وی گفت: ارائه تولیدات کلیپ های کار شده در حوزه آموزش تجوید قرآن و کلمات قصار نهج البلاغه در زمان‌های کوتاه، پرداختن به موضوعات رسانه‌ای که امکان تحقیق و پژوهش در مقطع ارشد و دکتری داشته باشد و همکاری در حوزه کارشناسی و پژوهشی پیرامون نسخ قرآن کریم از جمله موضوعاتی است که می‌تواند در گستره فعالیت مشترک دو نهاد قرار گیرد.

در این دیدار همچنین جواد شیخ اکبری، مدیر شبکه قرآن با توجه به افزایش مخاطب در یک سال گذشته با رویکرد تحولی به موضوعات قرآنی و معارفی در جذب مخاطب جدید، بر ضرورت استفاده از کارشناسان خبره معرفی شده از سوی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم تاکید کرد.

برگزاری دوره های مشترک با موضوعات معارف قرآنی برای فصل تابستان و شروع سال تحصیلی مهر ۱۴۰۰ با اعطای مدرک معتبر، پیشنهاد ساخت مستند از قرآن پژوهان و دانشجویان شاخص قرآنی در شهرهای مختلف، و برگزاری دوره های آموزشی با محوریت علوم و معارف قرآنی از دیگر محورهای گفتگو در این دیدار بود.

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها

300004444
qtv@irib.ir
021-27868000

نظرسنجی