تاریخ انتشار: دوشنبه 1 مرداد 1397
تعداد بازدید: 31

تاکید بر بهره‌گیری از ظرفیت‌های مختلف رسانه ملی در طرح ۱۴۵۲

در جلسه ای با حضور مدیر شبکه قرآن و معارف سیما و مدیرکل روابط عمومی رسانه ملی، بر بهره‌گیری از ظرفیت‌های مختلف جهت تحقق بخشیدن به اهداف طرح قرآنی ۱۴۵۲ تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، جلسه مشترک مدیر شبکه قرآن و معارف سیما با مدیرکل و مدیران مجموعه اداره کل روابط عمومی رسانه ملی در محل این شبکه تلویزیونی برگزار شد.

در این جلسه محمدحسین محمدزاده، مدیر شبکه قرآن و معارف سیما به تشریح طرح ملی قرآنی بشارت ۱۴۵۲ پرداخت و گفت: این طرح که دوازدهمین دوره خود را سپری میکند، در چند سال اخیر به طور ویژه در راستای تحقق بخشیدن به فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص تربیت ۱۰ میلیون حافظ قرآن می‌باشد، حرکت کرده که الحمدلله اثرات خوبی از خود به جا گذاشته است.

مدیر شبکه قرآن و معارف سیما بر بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌های رسانه ملی جهت تحقق بخشیدن به اهداف بشارت ۱۴۵۲ تاکید کرد و اظهار داشت: سازمان صدا و سیما به عنوان یک سازمان پیش‌رونده می‌بایست با تمام توان و با استفاده از ظرفیت‌های موجود از جمله آنتن شبکه‌های مختلف تلویزیون و رادیو، فضای مجازی و ... در این امر پیشگام باشد.

محمدزاده گفت: خانواده ها می‌بایست حفظ قرآن کریم را در سبد نیازهای خود نهادینه کنند که بخشی از این کار برعهده رسانه ملی می‌باشد، امیدواریم با همفکری و همکاری بخش‌های مختلف بتوانیم به این وظیفه خود به نحو احسن عمل کنیم.

در ادامه محمدحسین رنجبران مدیرکل روابط عمومی سازمان صدا و سیما، طرح ملی ۱۴۵۲ رو از کارهای ویژه رسانه ملی دانست و اظهار کرد: روابط عمومی تمام قد آماده هرگونه همکاری و خدمت‌رسانی به این طرح قرآنی می‌باشد.

مدیرکل روابط عمومی سازمان صدا و سیما گفت: چگونگی تعامل بهتر و بیشتر برای برقراری ارتباط مخاطبان با این طرح بررسی شده و به زودی طی دستورالعمل هایی اجرایی خواهد شد.

رنجبران ضمن تاکید بر استفاده از پل‌های ارتباطی صدا و سیما با مخاطبان جهت شناساندن این طرح به عموم مردم گفت: در سامانه ۱۶۲ بخشی مجزا برای این طرح دیده می‌شود ضمن اینکه در سایت جدید این واحد که به زودی رونمایی می‌شود، میتوان فضای قابل توجه‌ای را به ۱۴۵۲ اختصاص داد.

مدیرکل روابط عمومی رسانه ملی فراگیری بشارت ۱۴۵۲ را مهم دانست و اظهار کرد: با تبلیغات گسترده در فضاهای مختلف مجازی و میدانی و به خصوص شبکه‌های مختلف رادیو و تلویزیون می‌توان قدم بلندی به فراگیرتر شدن این طرح برداشت و از این رو طرح‌هایی آماده اجرایی شدن است.

رنجبران افزود: در همین راستا مسابقات امسال قرآن و عترت کارکنان صدا و سیما با محوریت حفظ جزء سی قرآن کریم برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است، لیایی دبیر طرح ملی قرآنی بشارت۱۴۵۲، خواجه‌نژاد مدیر جدید روابط عمومی سیما، سالم مدیر تبلیغات و انتشارات اداره کل روابط عمومی رسانه ملی و یوسف دبیر مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی از دیگر حاضران این جلسه بودند.

 

مشاهده گزارش تصویری

دسته بندی :

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
نمایش سایر نظرات
300004444
qtv@irib.ir
021-27868000

نظرسنجی