سه شنبه 13 مرداد 1394


کد خبر : 4379 تاریخ انتشار : 1392/08/27 نسخه چاپی


نشست «کمال علمی و عملی انسان در قرآن و عرفان» برگزار می‌شوداین سلسله نشست‌های جشنواره ملی ملکوت است
 
قرآن

نشست تخصصی «کمال علمی و عملی انسان در قرآن و عرفان» با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین سیدمحمد طباطبایی‌پور فردا در دانشکده علوم و فنون قرآن برگزار می‌شود.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه قرآن و معارف سیما  نشست تخصصی «کمال علمی و عملی انسان در قرآن و عرفان» از سلسله نشست‌های جشنواره ملی ملکوت، فردا دوشنبه 27 آبان‌ماه در دانشکده علوم و فنون قرآن برگزار می‌شود.

 بنا بر این گزارش، این نشست که دومین نشست از این سلسله نشست‌های جشنواره ملی ملکوت است، با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین سیدمحمد طباطبایی‌پور، از اعضای هیئت بنید علوم وحیانی إسراء، ساعت 15 تا 17 در سالن دانشکده علوم و فنون قرآن، واقع در خیابان حافظ، خیابان سرهنگ سخائی، روبروی دانشگاه هنر برگزار می‌شود.

 لازم به ذکر است که 10 نشست علمی در دانشگاه‌ها و مراکز علمی کشور در چارچوب جشنواره ملکوت در دستور کار دبیرخانه این جشنواره قرار گرفته است.

 یادآور می‌شود، جشنواره ملی ملکوت در بخش‌هایی چون مسابقه مکاتبه‌ای، اینترنتی، پیامکی، وبلاگ‌نویسی، خلاصه‌نویسی، مقاله‌نویسی (مقاله علمی ـ پژوهشی و پوستر مقاله) به همت سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشگاهیان کشور و با همکاری مرکز نشر بین‌المللی إسراء در حال برگزاری استبرچسب هاقرآن, نشست
نسخه چاپیارسال به دوستان

نظر شما: