img18

یا حسین حسین

در این ویدیو نماهنگ زیبای «یا حسین حسین» با نوای حاج محمدرضا غلامرضازاده را مشاهده می کنید. این کلیپ تولید جدید برنامه نغمه عشاق شبکه قرآن و معارف سیما می باشد.

img18

«ببار بارون» با نوای حاج محمدرضا غلامرضلازاده

در این ویدیو نماهنگ زیبای «ببار بارون» با نوای حاج محمدرضا غلامرضازاده را مشاهده می کنید. این کلیپ به صورت اختصاصی برای شبکه قرآن و معارف سیما ارسال شده و برای اولین بار در برنامه نغمه عشاق پخش گردید.

img18

پرچم حرم های مطهر امام حسین (ع) و حضرت عباس (ع) تعویض شد

در آستانه آغاز ماه محرم الحرام 1441 هجری قمری، پرچم گنبدهای حرم مطهر حضرت امام حسین (ع) و حضرت ابوالفضل العباس (ع) تعویض شد. در این ویدیو این مراسم که به صورت زنده از شبکه قرآن و معارف سیما پخش شد را مشاهده می کنید.

img18

اهتزاز پرچم عزای سیدالشهدا (ع) بر فراز گنبد رضوی

در آستانه آغاز ماه محرم الحرام 1441 هجری قمری، پرچم گنبد و پوش ضریح حضرت امام رضا (ع) تعویض شد. در این ویدیو این مراسم که به صورت زنده از شبکه قرآن و معارف سیما پخش شد را مشاهده می کنید.

img18

تلاوت زیبای قاری نوجوان در ویژه برنامه زنده عید غدیر

در این ویدئو تلاوت زیبای قاری نوجوان، امیرحسین باقری در ویژه برنامه زنده عید غدیر شبکه قرآن و معارف سیما را مشاهده می کنید.

img18

فضائل حب ولایت امیرالمومنین علی (ع) در بیان آیت الله علوی گرگانی

همزمان با ایام عید غدیر خم، فضائل حب ولایت امیرالمومنین علی (ع) در بیان آیت الله علوی گرگانی در برنامه «ترنم دیدار» را مشاهده می کنید.

img18

مدح حضرت علی اصغر(علیه الاسلام) توسط امیرحسین باقری در فینال مسابقه اسرا

img18

غدیر جریان زندگی است

در این ویدئو گفتگوی اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی شبکه قرآن و معارف سیما با آیت الله صدیقی امام جمعه موقت تهران و رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر پیرامون عید سعید غدیر و نشست مشترک با شبکه قرآن و معارف سیما را مشاهده می کنید.

بیشتر
300004444
qtv@irib.ir
021-27868000

نظرسنجی