img18

مناجات خوانی شهروز حبیبی در برنامه خلوت انس

در این ویدئو مناجات خوانی مداح اهل بیت (ع) شهروز حبیبی را در برنامه سحرگاهی خلوت انس شبکه قرآن و معارف سیما مشاهده می کنید.

img18

مدح خوانی زهیر سازگار در برنامه عطر رمضان

در این ویدئو مدح خوانی زهیر سازگار فرزند استاد غلامرضا سازگار شاعر و مداح اهل بیت (ع) را در برنامه عطر رمضان شبکه قرآن و معارف سیما مشاهده می کنید.

img18

دکلمه شعر امام زمانی بهنام صفوی در شبکه قرآن سیما

یاد و خاطره بهنام صفوی خواننده فقید ایران با دکلمه ابیاتی از اثر ای جان آن مرحوم که درباره امام زمان (عج) است، در برنامه خلوت انس گرامی داشته شد. شعر انتظار سروده سیدکمال هاشم زاده مجری برنامه خلوت انس می باشد.

img18

لبخند سیدالشهدا (ع) به استاد انصاریان!

در ویدئو زیر نقل قول حاج سعید حدادیان درخصوص ارتباط استاد حسین انصاریان با حضرت سیدالشهدا (ع) که در برنامه خلوت انس شبکه قرآن و معارف سیما عنوان شد را مشاهده می کنید.

img18

نظر مداح معروف درخصوص شبکه قرآن و مجری برنامه خلوت انس

در ویدئو زیر قدردانی حاج سعید حدادیان از شبکه قرآن و معارف سیما و همچنین اجرای سید کمال هاشم زاده مجری برنامه خلوت انس به جهت استفاده وی از نهج البلاغه و صحیفه سجادیه را مشاهده می کنید.

img18

بیانات رهبری درخصوص محافل قرآنی ماه رمضان

در آستانه‌ی بهار قرآن ماه مبارک رمضان، محفل انس با قرآن کریم با حضور رهبر انقلاب اسلامی، در حسینیه‌ی امام خمینی رحمه‌الله برگزار شد.

img18

تشریح برنامه های معارفی تلویزیون در شبکه خبر

دکتر عرفاتی سرپرست شبکه قرآن و معارف سیما با حضور در برنامه «روی خط خبر» شبکه خبر به تشریح برنامه های معارفی تلویزیون در ماه مبارک رمضان پرداخت.

img18

گزارش زنده شبکه خبر از نشست معرفی برنامه های رمضان تلویزیون

در ویدئو زیر گزارش زنده شبکه خبر را از نشست خبری دکتر عرفاتی پیرامون معرفی برنامه های معارفی تلویزیون در ماه مبارک رمضان که امروز شنبه 14 اردیبهشت برگزار شد را مشاهده می کنید.

بیشتر
300004444
qtv@irib.ir
021-27868000

نظرسنجی