img18

بیش از 5 هزار دقیقه ارتباط استانی در طرح بشارت 1452

سید عباس فاطمی رئیس مرکز سیمای استانها با اشاره به ارتباط بیش از 5 هزار دقیقه از سوی استانها با طرح ملی گفت: 33 شبکه استانی با شبکه قرآن و معارف سیما همکاری داشت که از این بابت باید به شبکه قرآن و معارف سیما تبریک گفت.

img18

شبکه قرآن امیدهای زیادی را در دلها ایجاد کرده است

حجت الاسلام والمسلمین پورسید آقایی رئیس موسسه آینده روشن ضمن تمجید از شبکه قرآن و معارف سیما گفت: این شبکه امیدهای زیادی را در دلها ایجاد کرده و بیننده های ویژه ای در خارج از کشور دارد.

img18

نماهنگ «و اکنون گام دوم»

در ویدئو زیر نماهنگ «و اکنون گام دوم» به مناسبت بیانیه رهبر معظم انقلاب خطاب به ملت ایران تحت عنوان «گام دوم انقلاب» که خطاب به ملت ایران منتشر شده است را مشاهده می کنید.

img18

تشریح ویژه برنامه های فجر فاطمی

ویژه برنامه های شبکه قرآن و معارف سیما در ایام دهه فجر و فاطمیه توسط حجت الاسلام والمسلمین عرفاتی سرپرست این شبکه در برنامه زنده رصد تشریح شد.

img18

گزارش «روزنه» از نشست پزشکان قرآنی با سرپرست شبکه قرآن

در ویدئو زیر گزارش برنامه «روزنه» از نشست صمیمی پزشکان قرآنی با حجت الاسلام والمسلمین عرفاتی سرپرست شبکه قرآن و معارف سیما را مشاهده می کنید.

img18

«مادر نمونه»

در ویدئو زیر مداحی حاج مجید بنی فاطمه ویژه ایام فاطمیه با عنوان «مادر نمونه» را مشاهده می کنید.

img18

منقلب شدن آیت الله امامی کاشانی لحظه ی وصف امام زمان (عج)

در ویدئو زیر منقلب شدن آیت الله امامی کاشانی را در لحظه ی وصف امام زمان (عج) در برنامه تلویزیونی «خط امان» شبکه قرآن و معارف سیما را مشاهده می کنید.

img18

داستان جالب شعار «موتوا بِغَيظِكُم» در راه پیمایی 22 بهمن اصفهان

در ویدئو زیر داستان جالب شعار «موتوا بِغَيظِكُم» در راه پیمایی 22 بهمن اصفهان توسط حجت الاسلام والمسلمین قرائتی را مشاهده می کنید.

بیشتر
300004444
qtv@irib.ir
021-27868000

نظرسنجی

کلیه حقوق این وب سایت به شبکه قرآن و معارف سیما تعلق دارد