تاریخ انتشار: شنبه 17 اسفند 1398
تعداد بازدید: 366

ویژه برنامة مراسم معنوی اعتکاف از حرم مطهر حضرت عبدالعظیم الحسنی و حرم مطهر امام رضا ( علیهما السلام) از شبکه قرآن و معارف سیما

شبکه قرآن و معارف سیما ، مراسم معنوی اعتکاف را با شعار "خدا همیشه همه جا" با ارتباط مستقیم از حرم مطهر رضوی و حرم مطهر عبدالعظیم حسنی علیهماالسلام به روی آنتن می‌برد.

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما ویژه برنامه ایی با رویکرد برگزاری مراسم اعتکاف و انجام اعمال ام داوود برای بینندگان این شبکه که به دلیل شرایط کنونی در منازل حضور دارند تدارک دیده شده که از روز یکشنبه هجده تا سه شنبه بیستم اسفند به مدت 3 روز، همزمان با ولادت با سعادت حضرت علی علیه السلام از ساعت 7:30 صبح به روی آنتن این شبکه خواهد رفت .

در این ویژه برنامه از قرائت قاریان ممتاز و بین المللی و مناجات خوانی و قرائت زیارت امین الله و مدیحه سرایی توسط مداحان اهل بیت علیهم السلام و سخنرانی وعاظ محترم بهره مند خواهیم شد .

این برنامه در چهار بخش از ساعت 7:30 صبح تا اذان ظهر ، ساعت 15 الی اذان مغرب ، ساعت 19 الی 23 و سحرگاهی از ساعت 4 بامداد تا اذان صبح تدارک دیده شده که با حرم مطهر امام رضا علیه السلام ، حرم مطهر سیدالکریم علیه السلام و عتبات عالیات ارتباط مستقیم خواهند داشت.

خاطر نشان می کند مراسم اعمال ام داوود روز سه شنبه بیست اسفند مصادف با پانزده رجب ساعت 13 ، از حرم ولی نعمتمان امام رضا علیه السلام پخش خواهد شد.

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها

300004444
qtv@irib.ir
021-27868000

نظرسنجی