تاریخ انتشار: پنج شنبه 1 خرداد 1399
تعداد بازدید: 169

بیان اشکالات درسی دانش آموزان در برنامه "زنگ قرآن،زنگ زندگی"

"زنگ قرآن،زنگ زندگی "ویژه برنامه ایی برای آموزش کتاب درسی قرآن در تمامی مقاطع تحصیلی است که از شنبه سوم خردادماه الی نهم خرداد ماه به بیان اشکالات درسی دانش آموزان می پردازد.

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما ، ویژه برنامه زنگ قرآن ، زنگ زندگی با رویکرد آموزش کتاب های درسی قرآن ، هدیه های آسمان ، پیام های آسمان و دین و زندگی در تمامی مقاطع تحصیلی و پیش دبستانی از شنبه سوم خردادماه الی نهم خرداد ماه به سئوالات و اشکالات مطرح شده دانش آموزان که در قالب فایل های تصویری به برنامه ارسال شده است ،پاسخ میدهد.

شبکه قرآن و معارف سیما با همکاری سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش جدول زمان بندی شده آموزش کتاب درسی قرآن را به دلیل تعطیلی مدارس در دستور کار خود قرار داد و صبح ها ساعت 10:15 زنگ اول کلاس قرآن و ساعت 11:15 زنگ دوم آن خواهد بود و همچنین عصرها ساعت 16:30 زنگ سوم و ساعت 16:45 زنگ چهارم از آنتن این شبکه پخش خواهد شد.

خاطر نشان میکند ، دانش آموزان می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی شبکه قرآن و معارف سیما به نشانی www.qurantv.ir برنامه آموزشی خود را دریافت نمایند.

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها

300004444
qtv@irib.ir
021-27868000

نظرسنجی