تاریخ انتشار: دوشنبه 13 اسفند 1397
تعداد بازدید: 236

دانلود سریال «ولایت عشق»

«ولایت عشق» سریالی به کارگردانی مهدی فخیم‌زاده که در سال ۱۳۷۹ تولید شد. موضوع سریال دربارهٔ زندگی علی بن موسی الرضا (ع) و آوردن ایشان به مرو و دوران سخت نیابت وی و کشته شدنش است.

مهدی فخیم زاده کارگردان نام آشنای سینما و تلویزیون یکی از ماندگارترین سریال های تاریخی مذهبی را برای تلویزیون ساخت و نامش را در لیست ماندگارترین های تلویزیون ثبت کرد. سریال ولایت عشق به کارگردانی مهدی فخیم زاده در سال 79 روی آنتن شبکه یک سیما رفت و زندگی امام رضا (ع) را به تصویر کشید و مخاطب را پای تلویزیون میخکوب کرد.

سریال ولایت عشق دوران آخر امامت حضرت علی بن موسی الرضا امام رضا علیه السلام را به تصویر می کشد و اولین قسمت با نشان دادن هارون و مرگ هارون خلیفه ظالم عباسی نعلت الله علیه آغاز میشود . امام رضا (ع) در سال های قبل از سال 193 هجری نیز وظیفه امامت را بر عهده داشتند. سریال ولایت عشق که یکی از بهترین سریال های تاریخی، دینی ایران است، به کارگردانی مهدی فخیم زاده تهیه شده است.

مریلا زارعی، رامبد جوان، اکبر زنجانپور، لادن طباطبایی، فریماه فرجامی، فرخ نعمتی، بیتا فرهی، محمد صادقی، دانیال حکیمی،عنایت بخشی، داود رشیدی، فتحعلی اویسی از جمله بازیگران سریال ولایت عشق هستند.

ولایت عشق - قسمت دوم

دریافت این برنامه

ولایت عشق - قسمت سوم

دریافت این برنامه

ولایت عشق - قسمت چهارم

دریافت این برنامه

ولایت عشق - قسمت پنجم

دریافت این برنامه

ولایت عشق - قسمت ششم

دریافت این برنامه

ولایت عشق - قسمت هفتم

دریافت این برنامه

ولایت عشق - قسمت هتشم

دریافت این برنامه

ولایت عشق - قسمت نهم

دریافت این برنامه

ولایت عشق - قسمت دهم

دریافت این برنامه

دسته بندی :

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
نمایش همه نظرات
300004444
qtv@irib.ir
021-27868000

نظرسنجی

کلیه حقوق این وب سایت به شبکه قرآن و معارف سیما تعلق دارد