تاریخ انتشار: چهارشنبه 2 مرداد 1398
تعداد بازدید: 150

نگاه ویژه شبکه قرآن و معارف سیما به مناسبت های مذهبی

جواد شیخ اکبری مدیر شبکه قرآن و معارف سیما با آیت الله صدیقی امام جمعه موقت تهران و رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، نشست مشترک آیت الله صدیقی امام جمعه موقت تهران، جواد شیخ اکبری مدیر شبکه قرآن و معارف سیما و حسین ظریف منش مدیرعامل بنیاد بین المللی غدیر برگزار شد.

در این جلسه آیت الله صدیقی امام جمعه موقت تهران با اشاره به شان و جایگاه والا و مقدس حضرت امیرالمومنین علی (ع) گفت: ترویج امیرالمومنین، ترویج همه ادیان و همه انبیا است و الحمدلله هم شبکه قرآن و هم بنیاد غدیر محور ترویج این امر مبارک هستند.

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر در ادامه با اشاره به اهمیت رسانه ملی در تبیین مسئله مهم امر به معروف و نهی از منکر به نقش محوری رسانه ملی و شبکه قرآن و معارف سیما در ترویج این فریضه مهم تاکید کردند. همچنین آیت الله صدیقی تهیه و تولید ویژه برنامه هایی برای ترویج مسئله امر به معروف و نهی از منکر را در رسانه ملی و شبکه قرآن خواستار شدند.

دبیرکل بنیاد بین‌المللی غدیر نیز با اشاره به در پیش بودن دهه غدیر، بر فعالیت همه دستگاه ها در این حوزه تاکید کرد و گفت: روزهای دهه غدیر نامگذاری شده است و از رسانه ملی می خواهیم ضمن تولید برنامه با محوریت هر روز، در راستای ترویج موضوع مهم ولایت اقدام نماید.

در ابتدای این جلسه شیخ اکبری مدیر شبکه قرآن و معارف سیما، با اشاره به اینکه فصل جدید کاری این شبکه به صورت ویژه و خاص به مناسبت های مذهبی پرداخته خواهد شد، موضوع ولایت و امامت را از اولویت های برنامه سازی رسانه ملی دانست.

همچنین مدیر شبکه قرآن و معارف سیما موضوع امر به معروف را از اولویت های این شبکه تلویزیونی خواند و اظهار داشت: امر به معروف را از حیطه مسئولین شروع خواهیم کرد و دنبال آن هستیم که در دهه اول محرم شبکه قرآن به همراه یک شبکه معین به مباحث امر به معروف و نهی از منکر بپردازند.

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها

300004444
qtv@irib.ir
021-27868000

نظرسنجی