تاریخ انتشار: پنج شنبه 17 مرداد 1398
تعداد بازدید: 68
تولیت مسجد مقدس جمکران در دیدار با مدیر شبکه قرآن و معارف سیما عنوان کرد؛

نفس کار شبکه قرآن و معارف در راستای تریج معارف اهل بیت، بسیار ارزشمند است

مدیر شبکه قرآن و معارف سیما با حضور در مسجد مقدس جمکران، با حجت الاسلام والمسلمین رحیمیان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، حجت الاسلام رحیمیان تولیت مسجد مقدس جمکران در دیدار با مدیر شبکه قرآن و معارف سیما با اشاره به اهتمام این شبکه به موضوع مهدویت گفت: نفس کار شبکه قرآن و معارف در راستای تریج معارف اهل بیت، بسیار ارزشمند است .

وی ادامه داد: صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران باید آمیخته با معنویات و مذهب باشد و در تمامی برنامه ها به صورت مستقیم و غیرمستقیم بایستی تبلیغات مذهبی و دینی را در خود جای دهد تا بنیه دینی و معنوی جامعه تقویت شود.

تولیت مسجد مقدس جمکران با توجه به اهمیت موضوع ولایت فقیه نیز گفت: تمایز حکومت اسلامی از نظام طاغوت، وجود ولایت فقیه در ایران است.

حجت الاسلام رحیمیان در ادامه گفت: ترویج فرهنگ مهدویت نیاز به عزم جدی دارد و برنامه سازان این حوزه بایستی حمایت شوند تا در رسالت خود به بهترین نحو پیش بروند.

وی در پایان تصریح کرد: تحقق نظام اسلامی با گسترش فرهنگ اسلامی و به دنبال آن اهمیت به جایگاه مسجد میسر خواهد شد.

شیخ اکبری مدیر شبکه قرآن و معارف سیما نیز در ابتدای این دیدار با اشاره به اهمیت موضوع مهدویت و گسترش فرهنگ انتظار، استفاده از ظرفیت مسجد مقدس جمکران را حائز اهمیت دانست و افزود: تولید محتوا و فرهنگ سازی در حوزه مهدویت از جمله رویکردهای اصلی این شبکه خواهد بود .

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها

300004444
qtv@irib.ir
021-27868000

نظرسنجی