تاریخ انتشار: پنج شنبه 2 آبان 1398
تعداد بازدید: 137
تولیت آستان قدس رضوی خبر داد

آمادگی آستان قدس رضوی برای همکاری مشترک با رسانه ملی

حجت الاسلام و المسلمین مروی از آمادگی آستان قدس رضوی برای همکاری با رسانه ملی در ساخت آثار فاخر تلویزیونی با محوریت شخصیت امام رضا(ع) خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما،حجت الاسلام و المسلمین احمد مروی تولیت آستان قدس رضوی در دیدار با جواد شیخ اکبری ،مدیر شبکه قرآن و معارف سیما بر لزوم ارائه معارف اسلامی در قالب های هنری در رسانه ملی تاکید کرد.

تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به تعامل مطلوب رسانه ملی با آستان قدس رضوی از رئیس رسانه ملی تشکر کرد و گفت:اهتمام ویژه صدا و سیما به پوشش گسترده مراسم مذهبی مانند ایام محرم و اربعین اقدامی ارزشمند است.

مدیر شبکه قرآن و معارف سیما نیز در این دیدار ضمن ارائه گزارش از فعالیت های رسانه ملی در حوزه قرآن و معارف اسلامی گفت:در شرایط فعلی کشور تحت شدیدترین هجمه های رسانه ای قرار دارد.

رئیس شورای معارف سیما،افزود:در شرایط رقابت و جنگ رسانه ای ضرورت تولید آثار فاخر معارفی در قالب های جذابی مانند پویانمایی و نمایش بیش از گذشته احساس می شود.

شیخ اکبری با اشاره به اینکه برنامه های معارفی در رسانه باید در همه ایام سال با کیفیت مناسب تولید و پخش شود،از آمادگی رسانه ملی برای پوشش ویژه و گسترده برنامه های آستان قدس رضوی در ایام پایانی ماه صفر خبر داد.

دسته بندی :

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
نمایش سایر نظرات
300004444
qtv@irib.ir
021-27868000

نظرسنجی