تاریخ انتشار: یک شنبه 17 تیر 1397
تعداد بازدید: 17

«شمسه» به «بشارت1452» پیوست

برنامه آموزشی «شمسه» در ایام تابستان با محوریت طرح ملی حفظ قرآن کریم «بشارت1452» به روی آنتن می رود.

به گزارش روابط عمومی طرح ملی بشارت ۱۴۵۲؛ یکی از برنامه‌های آموزش‌محور شبکه قرآن و معارف سیما برنامه شمسه می باشد که با رویکرد آموزش روخوانی، روان خوانی، تجوید، حفظ و مفاهیم قرآن کریم طراحی شده و از امروز یکشنبه 17 تیر در اقدامی جدید با محوریت حفظ جزء30 قرآن کریم به روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما می رود.

این برنامه در مشارکت با طرح ملی قرآنی بشارت1452، به عنوان یک کارگاه آموزشی با حضور استاد سیدمهدی سیف، به آموزش نوجوانان مبتدی و علاقه مندان به یادگیری قرآن می پردازد.

در هر قسمت از برنامه «شمسه»، 3 نوجوان در سطوح مختلف و مشخص علوم قرآنی حضور خواهند داشت و استاد تلاش می کند با استفاده از توانایی های این نوجوانان، روخوانی، روانخوانی، حفظ و مفاهیم قرآن کریم را به بینندگان و مخاطبان آموزش دهد.

این برنامه با نوآوری در آموزش قرآن و ایجاد محیطی با طراوات و شاداب برای کودکان و نوجوانان، تلاش می کند «آموزش گام به گام و عمومی قرآن کریم» را ترویج دهد.

«شمسه» به تهیه کنندگی علی ویسی کاری از گروه تلاوت و نغمات دینی شبکه قرآن و معارف سیما است که هر روز به مدت 30 دقیقه و از ساعت 10:15 صبح به روی آنتن این شبکه می رود.

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها

300004444
qtv@irib.ir
021-27868000

نظرسنجی