تاریخ انتشار: پنج شنبه 2 مرداد 1399
تعداد بازدید: 253

فعالیتهای فضای مجازی در خدمت اجرای طرح ملی و قرآنی بشارت ۱۴۵۴

قائم‌مقام فضای مجازی رسانه ملی با حضور در برنامه مصباح شبکه قرآن و معارف سیما، فعالیت‌های طرح ملی و قرآنی بشارت 1454 در فضای مجازی را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، سعید مقیسه، قائم‌مقام فضای مجازی رسانه ملی با حضور در برنامه زنده «مصباح» شبکه قرآن و معارف سیما، ، به تشریح فعالیت‌های طرح ملی و قرآنی بشارت ۱۴۵۴ در فضای مجازی پرداخت.

مقیسه اظهار کرد: طبق آماری که از سوی شبکه قرآن و معارف سیما ارائه شد، تعداد مخاطبان طرح در فضای مجازی نسبت به سال گذشته از رشد ۵۴ درصدی برخوردار شده است. همچنین، از آغاز اجرای این طرح روزانه شاهد بیش از 20 هزار پیامک و بیش از ۱۲ هزار مراجعه به سایت شبکه هستیم.

مقیسه در رابطه با امکانات سایت طرح ملی و قرآنی بشارت 1454 نیز بیان کرد: بخش‌هایی در سایت که به عنوان محتوای طرح وجود دارد، ویدیوهای مسابقه روزانه طرح، قسمت‌های پخش شده ویژه طرح، بخش ارتباط با استان‌ها، آخرین رویدادها و اخبار مربوط به طرح، طرح درس‌های روزانه، لینک‌هایی که مخاطبان را به دیگر سایت‌ها راهنمایی می‌کند، بخش مربوط به آرشیو طرح بشارت، اسامی برگزیدگان قرعه‌کشی مسابقه ۱۴۵۴ و ... از جمله مواردی است که در این سایت گنجانده شده است.

مقیسه با بیان اینکه مخاطبان برای دانلود اپلیکیشن سپهر نیز می‌توانند به نشانی sepehr.irib.ir مراجعه کنند، تصریح کرد: کسانی که احیاناً نمی‌توانند در زمان پخش از آنتن، برنامه مورد نظر خود را مشاهده کنند، می‌توانند به به پایگاه اطلاع رسانی شبکه قرآن و معارف سیما  و اپلیکیشن سپهر که کانال مجزایی در این نرم افزار برای این طرح اختصاص داده شده رجوع کنند و برنامه مورد نظر خود را دریافت کنند.

وی ادامه داد: فعالیت دیگری که در فضای مجازی انجام شده شامل،بارگذاری سئوالات روزانه ،طرح درس در کانا ل های سروش،ایتا،گپ و اینستاگرام به آدرس qbesharat@می باشد ،همچنین در تلویزیون‌های تعاملی مخاطبان می‌توانند همه برنامه‌هایی که در شبکه قرآن و معارف سیما به ویژه در رابطه با طرح ملی و قرآنی بشارت ۱۴۵۴ انجام می‌شود را به صورت مستمر مشاهده کنند.

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها

300004444
qtv@irib.ir
021-27868000

نظرسنجی